• Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Clear Plex
  • DEFEND
  • Nanosterile
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie

Ochranné fólie

Fólie na ochranu laku v súčasnosti veľmi žiadanou novinkou. Predstavujú číru a takmer nepostrehnuteľnú, napriek tomu profesionálnu ochranu laku Vášho vozidla. Fólia je vhodná najmä pre majiteľov, ktorí chcú ochrániť nový lak karosérie svojho automobilu pred drobnejším poškodením. Tento spôsob ochrany je ideálny pre súkromné, vysoko zaťažené (závodné), predvádzacie alebo náhradné vozidlá.

 

Xpel - Ochrana laku

Predstavujeme Vám špičkový výrobok, tej najvyššej kvality na ochrannú laku vášho vozidla.

Poznáte to - Prvý škrabanec je vždy najbolestivejší. Ušetrite si tento bolestivý zážitok a zachovajte Vaše auto ako nové s najtrvácnejšou ochranou laku na trhu. Vysoký lesk a takmer neviditeľná ochranné fólie XPEL chránia Vaše auto pred poškodením hroziacim na cestách a aj mimo nich.

Nainštalovaním ochrannej fólie Xpel na vaše vozidlo máte istotu že ste si ho ochránili v maximálnej možnej miere, a taktiež vám zvyšuje predajnú hodnotu vášho vozidla ak príde čas na jeho predaj alebo výkupu. Vaše vozidlo je chránene po celú dobu Ochranné fólie Xpel majú jedinečnú schopnosť – „SELF-HEALING„

Ochranná fólia XPEL je schválená niektorými výrobcami automobilov, ako je Ferrari, Tesla, Daimler Chrysler, GM, Ford a Nissan, aby odolala teplotám pod bodom mrazu, extrémnemu teplu, miazgy zo stromov ,vtačieho trusu, kyslé dažde,  odletujúcim  kamienkom , štrku ,cestná soľ a iným mechanickým poškodeniam.

5 zásad o ktorých by ste mali niečo vedieť, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou našej filozofie pre kvalitný výsledok a vašu spokojnosť.

Prvou zásadou: je najvyššia kvalita nami používaných materiálov - Xpel Ultimate , Xpel Extreme
Používanie produktov spoločnosti Xpel nám spĺňa naše očakávanie a dáva istoty ,že pracujeme s tým najkvalitnejším materiálom na trhu.

Druhou zásadou: je profesionálny a individuálny prístup k zákazníkom. Máme viac ako 19 ročné skúsenosti v tomto obore. Sme držiteľmi viacerých certifikátov a pravidelne absolvujeme školenia za účelom zvýšenia kvality našej práce.

Treťou zásadou: je profesionálna príprava inštalovanej časti vozidla .Máme vytvorený špeciálny program na dekontamináciu laku a obnovenie hlbokého lesku karosérie. Tejto príprave venujeme dostatočne dlhý čas a samozrejmosťou sú prípravky tej najvyššej  kvality.

Štvrtou zásadou: je používanie  špeciálneho náradia a pomôcok. Na aplikáciu ochrannej fólií sa používa inštalačný gél, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou kvalitne prevedenej práce.

Piatou zásadou: Po nainštalovaní ochranných fólií vám ošetríme nalepenú plochu prípravkom Xpel Sealant.

Pri používaní Xpel Ultimate sa odporúča raz za tri mesiace voskovanie výrobkom Xpel Sealant.

Pri používaní Xpel Extreme sa odporúča raz za mesiac voskovanie výrobkom Xpel Sealant.