• Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Clear Plex
  • DEFEND
  • Nanosterile
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
  • Automobilové fólie
Liquid liner popis

Chránime Vás + Váš majetok pred slnkom

TEKUTÉ PROTISLNEČNÉ FÓLIE na sklené a plastové strechy, svetlíky budov a výrobných hál, zimné záhrady

„ LIQUID LINER “

TEKUTÉ FÓLIE REDUKUJÚ 70 % HORÚČAVY ZO SLNKA

Tekuté protislnečné fólie redukujú až 70 % horúčavy zo slnečného žiarenia, vznik skleníkového efektu a neúmerne vysokú teplotu v interiéri, prepúšťajú svetlo cez sklené a plastové plochy striech a svetlíkov do pracovných a súkromných priestorov. Výsledkom je výrazne lepšia vnútorná klíma, príjemné pracovné a súkromné prostredie a úspora energetických nákladov.

 

TEKUTÉ FÓLIE REDUKUJÚ 93 % ŠKODLIVÉHO UV ŽIARENIA

Tekuté protislnečné fólie redukujú až 93 % škodlivého UV žiarenia, ktoré ničí materiály, spôsobuje vyblednutie predmetov, vyslepovanie obrazoviek PC a TV.

 

TEKUTÉ PROTISLNEČNÉ FÓLIE ZABRAŇUJÚ OSLEPOVANIU

V pracovných a súkromných priestoroch dochádza v dôsledku veľkých svetelných rozdielov k rýchlej únave očí, čím sa znižuje koncentrácia človeka a klesá pracovný výkon. V tomto sú tekuté fólie perfektným riešením, lámu dopadajúce svetlo. Zabraňujú oslepovaniu, svetlo je lepšie a rovnomernejšie rozdelené. Stúpa produktivita, sústredenosť a pracovný a súkromný priestor sa

 

SANOVANIE SVETLÍKOV A PLASTOVÝCH STRIECH

Poter-nástrek protislnečnej tekutej fólie je vhodný na sanovanie, resp. renovovanie starých, zvetralých plastových svetlíkov, kupol, striech a plastových elementov. Poterom-nástrekom tekutej protislnečnej fólie sú plochy dlhodobo odolné proti zvetrávaniu a prakticky renovované.

 

MATERIÁL, ÚČINKY, ÚSPORY ENERGIE, DODÁVKA A APLIKÁCIA

Tekuté protislnečné fólie sú bielym matným systémom (ako mliečne sklo). Vykazujú tri účinky : ochranu proti horúčave, ochranu proti oslepovaniu a chránia intímnu sféru svojou obojstrannou nepriehľadnosťou. Výborná priľnavosť na skle a plastoch, absolútna odolnosť počasiu a dlhoročné účinky sú zárukou kvality. Výsledkom je lepšia klíma v priestoroch, príjemné pracovné prostredie a zásadne redukované náklady na energiu.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Priľnavosť na báze akrylátovej živice / polyuretánovej živice Rozpúšťadlo voda Farba biela ( možnosť špeciálnou prímesou dosiahnuť iné farby za príplatok ) Aplikácia externá Odolnosť počasiu výnimočne veľká UV redukcia 93% Priepustnosť svetla cca 50% Redukcia slnečného žiarenia do 70% (prímesou farby zníženie na 50%-60%) Bod horenia : nehorľavé Toxicita : netoxické

LIQUID LINER

je doporučovaná uznávanými výrobcami plastických materiálov na plexisklo, makrolon, lexan a pod. Je nimi odskúšaná a bolo zistené, že nespôsobuje žiadne trhliny napätím materiálu.

 

Údaje o spracovaní a informácie

Aplikácia hlavne z exteriéru. - Na umelé materiály je možná aplikácia bez inej základnej vrstvy. - Veľmi podstatné je očistenie plochy pred aplikáciou. - Očistenie od hrubej špiny vodou a čistiacim prostriedkom. Plast príp. zdrsniť vodným šmirglom. Potrebný doporučený prístroj na čistenie : vysokotlaký prístroj na čistenie, tvrdé kefy a hadica na vystriekanie vodou. Následne vysušiť, - Polyester je možné očistiť prostriedkami obsahujúcimi rozpúšťadlá - odmastenie zbytkov napr. silikonu a mastnoty, - Životnosť a priľnavosť na plastových a sklených strechách je cca 8 - 20 rokov - Garancia : výrobca poskytuje záruku na nemennú kvalitu počas 2 rokov. - Ako vyzerá aplikované LIQUID LINER“ : vytvára po aplikácii hodvábne sa lesknúcu, reflektujúcu povrchovú vrstvu, zabezpečuje najlepší rozptyl svetla a redukciu oslepovania slnečným žiarením.