• Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Clear Plex
 • DEFEND
 • Nanosterile
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie
 • Automobilové fólie

Systém ochrany vozidiel GardX

Kompletný balík nanotechnologickej ochrany exteriéru aj interiéru vozidla GardX. Obsahuje 2 fázy ochrany laku, ochranu látkového / koženého interiéru proti nečistotám, ochranu skiel (tekuté stierače), odstraňovač vtáčieho trusu, Tyre Guard - pomoc pri defekte, šampón s konzervátorom pre dodatočnú údržbu laku vozidla a špongiu s handričkou. 

  

Pre čo najlepšie výsledky doporučujeme používať pre automobily mladšie ako 5 rokov, ideálne priamo na nové.

Predstavme si všetky možné každodenné útoky, ktorým musí odolávať vonkajší lak a interiér nášho auta. Posypová soľ, saponáty, miazga stromov, kyslý dážď, vrstvy dopravných nečistôt, silné slnečné UV lúče a tiež naše deti a domáci miláčikovia majú určite svoj podiel.

Môžeme sa síce tešiť, že výrobcovia automobilov teraz podľa pokynov vládnych nariadení používajú vodou riediteľné farby, ktoré sú prívetivé a bezpečné pre životné prostredie, ale na druhú stranu sú tieto farby ďaleko viac náchylné k vyblednutiu a oxidáciiA tak škodliviny, ktoré sme vymenovali vyššie, neustále ohrozujú krásu nášho autaAby k tomu nedochádzalo a aby vozidlo vyzeralo stále ako nové, potrebuje ochranu.

Systém ochrany vozidla VPS reprezentuje tri dôležité slová pre každého majiteľa automobilu: 

VOZIDLO - STAROSTLIVOSŤ - SPOKOJNOSŤZa nimi sa skrýva niekoľko ochranných a bezpečnostných prípravkov, z ktorých niektoré sú na vozidlo profesionálne aplikované predajcom a ďalší klient využíva pre následnú samostatnú údržbu.

Ochrana exteriéru

Dvojfázová ochrana laku vrátane profesionálnej aplikácie

Revolučný dvojfázový ochranný systém vonkajšieho laku ho najprv vyčistí, druhá zložka potom lak zakonzervuje a vytvorí trvalú ochrannú vrstvu.

 • Fáza 1 - prípravná fáza, ktorá pomocou nanotechnológie penetruje do pórov laku, vyčistí ho, vyplní mikroskopické nerovnosti a chystá ho pre utesnenie vo Fáze 2.

 • Fáza 2 - trvale sa viaže k Fáze 1 a vytvára vysoko lesklú a odolnú ochrannú vrstvu na laku vozidla, niečo ako druhú kožu, ktorá odoláva útokom škodlivého vonkajšieho prostredia.

Akonáhle je dvojfázový systém aplikovaný, chráni lak pred účinkami UV žiarenia, kyslých dažďov, posypovej soli a dodáva laku lesklý povrch, ktorý si zachováva svoj vzhľad po každom umytí. Ak budete vozidlo následne ošetrovať konzervačným prostriedkom Konzervátor, nebudete musieť Váš automobil leštiť po dobu trvania záruky.

Dodatočná údržba laku vozidla - šampón s voskom a konzervátor

Sú vyvinuté tak, aby regenerovali a udržiavali ochranný systém od GardX v špičkových podmienkach. Šampón s voskom zbavuje vozidlo nečistôt a ošetruje, konzervátor obnovuje ochranu laku a nadväzuje sa na štruktúru laku tak, že kvapky vody po laku stekajú.

Odstraňovač vtáčieho trusu

Odstraňovač vtáčieho trusu zmäkčuje a neutralizuje trus a umožňuje jeho jednoduché a rýchle odstránenieZároveň tiež obnoví ochranu postihnutej oblasti. Odporúčame, aby ste odstraňovač vtáčieho trusu mali v aute neustále pri sebe pripravený na použitie.

GardX ochrana laku

Ochrana interiéru

Ochrana látkového interiéru proti škvrnám GardX obaľuje každé jednotlivé vlákno látky neviditeľnú bariérou, ktorá ho chráni proti rozliatym tekutinám, špine, mastnote, oleju a ďalším nečistotám . Rozliate tekutiny buď priamo prejdú tkaninou bez zanechania škvŕn alebo kvapky zostanú na povrchu a vy ich jednoducho zotriete handričkou alebo vysajete. 

 


Pokiaľ máte kožený interiér, exkluzívny prípravok na ošetrenie kože Gard X Vám ho pomáha chrániť proti škvrnám, nečistotám a rozliatym tekutinám a zároveň kožu udržuje hebkú a pružnú, ako by bola nová.

 

 

Bezpečnostné prvky
 • Vonkajšia ochrana skla (tekuté stierače) - neošetrené sklo nie je dostatočne odpudivé, a preto zostávajúce voda výrazne znižuje viditeľnosť. GardX zvýši odpudivosť a kontaktné uhol kvapiek vody na skle , ktoré tak môžu byť ľahko aerodynamicky vytláčané zo skla a vytvára oveľa bezpečnejšie podmienky pre riadenie vozidla.

   >

 • Tyre Guard - pomoc pri defekte -Tyre Guard vám umožní utesniť a nahustiť pichnutie pneumatiku , bez toho aby ste museli meniť koleso. Len pripevníte hadičku k ventilu a vpustíte obsah z nádobky do pneumatiky. 
  Špeciálna latexová pena Tyre Guard utesní väčšinu druhov pneumatík , nahustí pneumatiku a umožní vám bezpečne dôjsť do servisu. Ak je pneumatika opraviteľná, dá penové tesnenie ľahko z pneumatiky vymyť.